Інформація

Дата проведення:
22.04.2017

Місто:
Пуща-Водиця, Україна

Місце проведення:
Міжнародна тенісна академія

Статус:
Чемпіонат, класифікаційні

Організація:
Мністерство молоді та спорту України

Головний суддя:
Журавльов Олександр

Спортивний комісар:
Фомін Олександр

Чемпіонат України - Дор ст, Сен ст; лат, Профі ст; лат,10т, Sequ

ТАНЦЮВАЛЬНЕ ДЕЖАВЮ

Результати

Діти ПК2 Solo

Місце Бали Спортсмени
1 206 44 Базилевська Дарія
3.5 266 31 Конюх Анна
3.5 251 31 Горохова Дарина
3.5 235 31 Криницька Аліса
3.5 123 31 Пирогова Анна
6 199 17 Буковинська Євгенія
7 195 11 Палій Аріна
8 229 6 Шульженко Сніжана
9 276 0 Охріменко Соломія

Діти ПК3 Solo

Місце Бали Спортсмени
1 151 38 Манзенко Оксана
2 188 25 Крицька Стефанія
3 580 12 Яковенко Поліна
4 400 0 Струк Дiана

Діти ПК2

Місце Бали Спортсмени
1 113 42 Дьомін-Мишлєнніков Микола, Яшкіна Юлія
2 106 33 Нагірний Семен, Федорова Ніколь
4 208 17 Ключка Дмитро, Колдріш Марія
4 129 17 Данилевський Всеволод, Шестопалько Анна
4 139 17 Погребнов Тимофій, Кокіза Альбіна
6 307 0 Верна Валерiя, Дмитренко Артем

Ювенали-1 H

Місце Бали Спортсмени
1 328 120 Дмітрієв Єгор, Ващенко Софія
2 242 90 Бондарчук Михайло, Овчарук Аріна
3 268 60 Рабічєв Владислав, Петрова Вероніка
4 281 30 Вівсяник Микола, Бодяк Олександра
5 107 0 Шаповал Артем, Лівінська Поліна

Ювенали-1 ПК2 Solo

Місце Бали Спортсмени
1 196 45 Висока Дарина
2 206 41 Базилевська Дарія
3 172 36 Бояло Каріна
4 180 32 Мережко Анна
5 181 27 Костюк Надія
6 131 23 Пирогова Валентина
7 115 18 Сокол Віра
8 221 14 Кузнецова Маріна
10 117 5 Козаченко Валерія
10 184 5 Алексашкiна Софiя
10 243 5 Башинська Єлізавета

Ювенали H Lat Trio

Місце Бали Спортсмени
1 396 75 Архіпова Марина, Новицька Ганна, Яремчук Катерина
2 272 0 Катамадзе Лоліта, Омельченко Олена, Фаєр Анна

Ювенали-1 ПК3 Solo

Місце Бали Спортсмени
1 302 59 Ушакова Дар'я
2.5 225 50 Лисенко Маргарита
2.5 259 50 Крупка Єва
4 114 41 Ийисой Дуру
5 200 35 Єгорченкова Анастасiя
6 213 30 Ліференко Поліна
7.5 187 21 Кацімон Олександра
7.5 227 21 Баранова Анастасія
9 104 12 Гриценко Софія
10 155 6 Проценко Єлизавета
11 122 0 Омельченко Аніта

Ювенали E Lat Trio

Місце Бали Спортсмени
1 144 125 Шевчук Поліна, Дорофєєва Поліна, Яценко Яна
2 127 0 Григор'єва Валерія, Пащинська Катерина, Кущенко Анна

Ювенали-1 ПК2

Місце Бали Спортсмени
1 236 42 Генсюр Вадим, Кушиловська Амалiя
2 228 33 Сергiєнко Святослав, Нiнько Маргарита
3 133 25 Крят Кирило, Корякова Ганна
4 146 17 Зайченко Нікіта, Іващенко Софія
5 291 8 Сокол Матвій, Мірошніченко Мілана
6 568 0 Медведєв Арсеній, Кіяшко Лілія

Ювенали-1 H Solo

Місце Бали Спортсмени
1 125 120 Чернецька Діана
2 349 90 Гейко Регіна
3 351 60 Мелешко Уляна
4 560 30 Дьоміна Катерина
5 205 0 Катамадзе Лоліта

Ювенали-1 ПК3

Місце Бали Спортсмени
1 102 58 Прибега Ярослав, Лукіна Єлизавета
2 435 52 Бойко Архип, Роздорожнюк Марія
3 543 46 Іванєнко Єгор, Ківа Дар'я
4 216 39 Тхаржевський Владислав, Гончарова Анастасія
5 353 32 Малишев Данило, Ушакова Дар'я
6 275 26 Бованенко Назар, Бражевська Анна
7 273 20 Пілецький Марк, Божицька Серафима
8.5 130 10 Домбровський Дмитро, Клюге Анастасія
8.5 163 10 Пхакадзе Бесо, Пхакадзе Маріям
10 141 0 Власюк Іван, Забудська Олександра

Ювенали-2 E St

Місце Бали Спортсмени
1 211 125 Шалаєв Андрій, Косовцова Марія
2 110 0 Сорока Володимир, Коваль Мирослава

Ювенали-2 D St

Місце Бали Спортсмени
1 160 225 Власенко Микита, Боклаг Марія
2 290 0 Микитенко Іван, Лісова Поліна

Ювенали-2 ПК2

Місце Бали Спортсмени
1.5 186 12 Чередниченко Володимир, Бондаренко Анна
1.5 156 12 Терещенко Михайло, Єфремова Анастасія

Ювенали-2 D Lat

Місце Бали Спортсмени
1 160 225 Власенко Микита, Боклаг Марія
2 110 0 Сорока Володимир, Коваль Мирослава

Ювенали-2 ПК3

Місце Бали Спортсмени
1 223 54 Мартинов Михайло, Мартиненко Анастасія
2 273 43 Пілецький Марк, Божицька Серафима
3 194 32 Нестеренко Микита, Кострицька Валерія
4.5 154 16 Кокота Іван, Бухонська Ірина
4.5 257 16 Данько Назар, Шишковцова Софія
6 390 0 Авдієнко Кирило, Яремчук Катерина

Ювенали-2 H

Місце Бали Спортсмени
1 242 112 Бондарчук Михайло, Овчарук Аріна
2 281 75 Вівсяник Микола, Бодяк Олександра
3 142 38 Федяй Артем, Кизириді Анна
4 312 0 Ковтун Тимур, Ващенко Анастасія

Юніори-1 D Lat

Місце Бали Спортсмени
1 126 225 Бондаренко Максим, Бовкун Софія
2 283 0 Арсентьев Олександр, Арсентьєва Катерина

Юніори-1 E Lat

Місце Бали Спортсмени
1 506 227 Обуховський Антон, Борунова Єлизавета
2 533 205 Гейко Олександр, Шома Наталія
3 280 182 Маладика Олег, Царюк Анастасія
4 360 159 Данилейко Олексій, Влазнєва Альбіна
5 525 136 Мотруніч Андрій, Духненко Ярослава
6 201 114 Салов Олександр, Мельниченко Софія
7 572 91 Солодкий Ілля, Довбиш Іванна
8 211 68 Шалаєв Андрій, Косовцова Марія
9 148 45 Хвіст Денис, Гаврилко Діана
10.5 101 11 Пацелоха Вячеслав, Конєєва Катерина
10.5 134 11 Попович Олександр, Злочевська Вікторія

Юніори-1 C Lat

Місце Бали Спортсмени
1 118 600 Трояновський Дмитро, Рубахіна Софія
2 577 400 Богдан Даніїл, Грабовська Габріелла
3 373 200 Дойчев Костянтин, Сирота Валерія
4 372 0 Зубок Данііл, Шурига Ірина

Юніори-1 D St

Місце Бали Спортсмени
1 283 338 Арсентьев Олександр, Арсентьєва Катерина
2 162 225 Доляновський Кирило, Бардаш Дар'я
3 290 112 Микитенко Іван, Лісова Поліна
4 372 0 Зубок Данііл, Шурига Ірина

Юніори-1 E St

Місце Бали Спортсмени
1 201 219 Салов Олександр, Мельниченко Софія
2 280 188 Маладика Олег, Царюк Анастасія
3 572 156 Солодкий Ілля, Довбиш Іванна
4 360 125 Данилейко Олексій, Влазнєва Альбіна
5 267 94 Мотруніч Тарас, Вольнова Поліна
6 148 62 Хвіст Денис, Гаврилко Діана
7 101 31 Пацелоха Вячеслав, Конєєва Катерина
8 134 0 Попович Олександр, Злочевська Вікторія

Юніори2+Молодь E Lat

Місце Бали Спортсмени
1 320 188 Кучинський Назар, Білоусько Каріна
2 169 125 Махаринський Артур, Золотарьова Аріна
3 292 62 Ткаченко Костянтин, Попова Валерія
4 585 0 Кліменко Володимир, Аветісян Катерина

Юніори-2 C St

Місце Бали Спортсмени
1 289 640 Добряк Ілья, Баша Валерія
2 391 480 Саноцький Тарас, Струтинська Рената
3 190 320 Тищенко Владислав, Тищенко Єлизавета
4 112 160 Бакан Максим, Романюк Валентина
5 321 0 Янчишин Євгеній, Бланковська Лоліта

Юніори2+Молодь D St

Місце Бали Спортсмени
1 334 375 Абмаєв Олександр, Снігур Ольга
2 322 300 Пшоно Денис, Сергієнко Ольга
3 214 225 Захаров Олександр, Товарницька Наталія
4 147 150 Кашко Павло, Гарбуза Валерія
5 226 75 Назаренко Євген, Осадча Анастасія
6 284 0 Майор Владислав, Вакуловська Анна

Юніори-2 C Lat

Місце Бали Спортсмени
1 289 640 Добряк Ілья, Баша Валерія
2 177 480 Хмелюк Дмитро, Джерих Вероніка
3 584 320 Свець Максим, Грашина Олександра
4 576 160 Захарчук Богдан, Роговченко Анастасія
5 190 0 Тищенко Владислав, Тищенко Єлизавета

Юніори2+Молодь D Lat

Місце Бали Спортсмени
1 112 386 Бакан Максим, Романюк Валентина
2 322 321 Пшоно Денис, Сергієнко Ольга
3 391 257 Саноцький Тарас, Струтинська Рената
4 334 193 Абмаєв Олександр, Снігур Ольга
5 284 129 Майор Владислав, Вакуловська Анна
6 214 64 Захаров Олександр, Товарницька Наталія
7 121 0 Новак Мирослав, Дємакова Яна

Юніори2+Молодь E St

Місце Бали Спортсмени
1 292 188 Ткаченко Костянтин, Попова Валерія
2 169 125 Махаринський Артур, Золотарьова Аріна
3 320 62 Кучинський Назар, Білоусько Каріна
4 585 0 Кліменко Володимир, Аветісян Катерина

Молодь Rising Stars Lat

Місце Бали Спортсмени
1 303 900 Хілл Християн, Лемішко Анастасія
2 576 600 Захарчук Богдан, Роговченко Анастасія
3 222 300 Чернуха Дмитро, Ананенко Марія
4 214 0 Захаров Олександр, Товарницька Наталія

Молодь1 Чемп10Т

Місце Бали Спортсмени
1 120 1125 Марченко Роман, Аксьонова Маргарита
2 527 1050 Корчмар Кирило, Янкул Ганна
3 109 975 Гітя Руслан, Чагарна Крістіна
4 265 900 Ізместьєв Євгеній, Калініченко Аліса
5 555 825 Шокот Микита, Скорбагач Крістіна
6 552 750 Грінер Володимир, Троць Іоланта
7 202 675 Вишенський Максим, Золотарьова Валерія
8 289 600 Добряк Ілья, Баша Валерія
9 177 525 Хмелюк Дмитро, Джерих Вероніка
10 334 450 Абмаєв Олександр, Снігур Ольга
11 190 375 Тищенко Владислав, Тищенко Єлизавета
12 262 300 Черніков Дмитро, Сизарєва Анна
13.5 150 188 Сушко Олександр, Сушко Дарина
13.5 171 188 Григ Ростислав, Веселова Анастасія
15 320 75 Кучинський Назар, Білоусько Каріна
16 360 0 Данилейко Олексій, Влазнєва Альбіна

Молодь Rising Stars St

Місце Бали Спортсмени
1 317 1000 Королик Євгеній, Піщікова Ірина
2 202 800 Вишенський Максим, Золотарьова Валерія
3 321 600 Янчишин Євгеній, Бланковська Лоліта
4 222 400 Чернуха Дмитро, Ананенко Марія
5 214 200 Захаров Олександр, Товарницька Наталія
6 352 0 Баран Богдан, Плюсквік Юлія

Дорослі Чемп 10Т

Місце Бали Спортсмени
1 384 1114 Нєлєнсон Володимир, Коваленко Влада
2 343 1029 Трояновський Юрій, Шидловська Євгенія
3 164 943 Терентьєв Вадим, Русаченко Наталія
4 120 857 Марченко Роман, Аксьонова Маргарита
5 370 771 Вовчина Остап, Сімахіна Юлія
6 230 686 Швага Олег, Голюк Ірина
7 255 600 Степаненко Сергій, Бикова Ярослава
8 109 514 Гітя Руслан, Чагарна Крістіна
9 202 429 Вишенський Максим, Золотарьова Валерія
10.5 321 300 Янчишин Євгеній, Бланковська Лоліта
10.5 169 300 Махаринський Артур, Золотарьова Аріна
13 222 86 Чернуха Дмитро, Ананенко Марія
13 292 86 Ткаченко Костянтин, Попова Валерія
13 588 86 Свізінський Ігор, Наталушко Юлія

Молодь2 Чемп10Т

Місце Бали Спортсмени
1 343 1129 Трояновський Юрій, Шидловська Євгенія
2 220 1059 Квітка Євгеній, Алєксанова Марія
3 118 988 Трояновський Дмитро, Рубахіна Софія
4 555 918 Шокот Микита, Скорбагач Крістіна
5 177 847 Хмелюк Дмитро, Джерих Вероніка
6 171 776 Григ Ростислав, Веселова Анастасія
7 527 706 Корчмар Кирило, Янкул Ганна
8.5 150 600 Сушко Олександр, Сушко Дарина
8.5 283 600 Арсентьев Олександр, Арсентьєва Катерина
10 190 494 Тищенко Владислав, Тищенко Єлизавета
11 334 424 Абмаєв Олександр, Снігур Ольга
12 262 353 Черніков Дмитро, Сизарєва Анна
13 320 282 Кучинський Назар, Білоусько Каріна
14 201 212 Салов Олександр, Мельниченко Софія
15 360 141 Данилейко Олексій, Влазнєва Альбіна
16 211 71 Шалаєв Андрій, Косовцова Марія
17 585 0 Кліменко Володимир, Аветісян Катерина

Дорослі Чемп St

Місце Бали Спортсмени
1 244 1154 Зінченко Андрій, Байсарова Катерина
2 383 1108 Босецький Сергій, Мізера Катерина
3 210 1062 Бешкенадзе Тимур, Волинець Анастасія
4 545 1015 Заболотній Богдан, Кордюкевич Ангеліна
5 392 969 Одінцов Володимир, Фiлiповська Єлизавета
6 164 923 Терентьєв Вадим, Русаченко Наталія
7 255 877 Степаненко Сергій, Бикова Ярослава
8 282 831 Мужайло Станіслав, Гончарова Ксенія
9 230 785 Швага Олег, Голюк Ірина
10 317 738 Королик Євгеній, Піщікова Ірина
11 232 692 Шуліка Богдан, Латишева Аліна
12 595 646 Омельченко Максим, Шевчук Ірина
13 509 600 Білочуб Микола, Цап Вікторія
14 354 554 Матієнко Владислав, Приходько Ірина
15.5 222 485 Чернуха Дмитро, Ананенко Марія
15.5 391 485 Саноцький Тарас, Струтинська Рената
17.5 202 392 Вишенський Максим, Золотарьова Валерія
17.5 334 392 Абмаєв Олександр, Снігур Ольга
19 555 323 Шокот Микита, Скорбагач Крістіна
20 321 277 Янчишин Євгеній, Бланковська Лоліта
21.5 582 208 Комиш Дмитро, Ніженець Аліна
21.5 352 208 Баран Богдан, Плюсквік Юлія
23 112 138 Бакан Максим, Романюк Валентина
24.5 292 69 Ткаченко Костянтин, Попова Валерія
24.5 169 69 Махаринський Артур, Золотарьова Аріна
26 588 0 Свізінський Ігор, Наталушко Юлія

Профі Rtg St

Місце Бали Спортсмени
1 119 1543 Савінський Дмитро, Савінська Юлія
2 383 1286 Босецький Сергій, Мізера Катерина
3 517 1029 Огньов Юрiй, Рожкова Тетяна
4 271 771 Ільїнов Максим, Ільїнова Вікторія
5 311 514 Парфьонов Денис, Сопіт Тетяна
6 331 257 Телега Олег, Молчанова Анастасія
7 270 0 Гурін Євген, Чубар Дар'я

Секвей Rtg Lat

Місце Бали Спортсмени
1 551 1200 Рижиков Максим, Дибань Олена
2 380 600 Рибак Сергій, Русенюк Яна
3 111 0 Мороз Андрій, Мороз Катерина

Профі Rtg Lat

Місце Бали Спортсмени
1 551 1500 Рижиков Максим, Дибань Олена
2 380 1200 Рибак Сергій, Русенюк Яна
3 215 900 Безпрозванний Сергій, Давидова Діана
4 270 600 Гурін Євген, Чубар Дар'я
5 135 300 Дикий Ігор, Пасацька Поліна
6 212 0 Стоян Олексій, Стоян Олена

Профі Rtg

Місце Бали Спортсмени
1 270 1200 Гурін Євген, Чубар Дар'я
2 164 600 Терентьєв Вадим, Русаченко Наталія
3 370 0 Вовчина Остап, Сімахіна Юлія

Секвей Rtg St

Місце Бали Спортсмени
1 311 1200 Парфьонов Денис, Сопіт Тетяна
2 111 600 Мороз Андрій, Мороз Катерина
3 331 0 Телега Олег, Молчанова Анастасія

Сеньори Чемп St

Місце Бали Спортсмени
1 595 960 Омельченко Максим, Шевчук Ірина
2 140 720 Селівончик Віталій, Селівончик Тетяна
3 535 480 Масловський Руслан, Масловська Марина
4 167 240 Мотриченко Микола, Гучек Наталія
5 274 0 Плітченко Валерій, Плітченко Світлана