Інформація

Дата проведення:
14.02.2016

Місто:
Київ, Україна

Місце проведення:
актова зала Київського національного університету технологій та дизайну

Статус:
Класифікаційні

Організація:
ЛТУ

Головний суддя:
Василенко Тетяна

Спортивний комісар:
Фомін Олександр

Валентинка (Solo) Вальс для Валентина

Результати

Бебі ПК2 Solo

Місце Бали Спортсмени
1 147 46 Борисюк Вероніка
2 234 43 Лівінська Поліна
3 176 39 Агрис Яна
4 69 36 Крицька Стефанія
5 177 32 Поляченко Оксана
6.5 263 27 Соломон Діана
6.5 292 27 Школьна Діана
8 168 21 Микитьон Соломія
9 272 18 Прокофьєва Аліса
10.5 191 12 Янкова Марія
10.5 273 12 Потапчук Ірина
12 236 7 Мудрак Ніколь
13 241 4 Лісяна Ніколетта
14 240 0 Кіржнер Каміла

Бебі ПК2

Місце Бали Спортсмени
1 54 40 Воронков Матвій, Талантова Вероніка
2 65 30 Курочка Влад, Сакун Катерина
3 64 20 Кухаренко Максим, Кисельова Дар'я
4 26 10 Андрушко Андрій, Васюк Дарія
5 21 0 Шевченко Данило, Жабокрик Тетяна

Діти ПК4 Solo

Місце Бали Спортсмени
2 181 27 Степанова Мілана
2 180 27 Снєгова Аріана
2 209 27 Бедненко Ольга

Діти 6 ПК2

Місце Бали Спортсмени
1.5 24 12 Ладановський Андрій, Таран Марія
1.5 86 12 Севрюков Єгор, Пазднікова Катерина

Діти 6 ПК2 Solo

Місце Бали Спортсмени
3.5 243 25 Волок Надія
3.5 233 25 Рульова Яна
3.5 227 25 Таран Мілана
3.5 293 25 Терещенко Софія
3.5 290 25 Зінковська Катерина
3.5 248 25 Кисельова Дар'я
7 169 0 Ісмаїлова Айсел

Діти H Solo

Місце Бали Спортсмени
1 260 75 Бєсєдіна Поліна
2 178 0 Терещенко Софія

Діти ПК3

Місце Бали Спортсмени
1 28 52 Кобилецький Максим, Отінова Катерина
2 101 39 Бондарчук Михайло, Овчарук Аріна
3 57 26 Шаповал Артем, Кондратенко Вероніка
4 20 13 Джупина Антон, Знаменщікова Юліана
5 2 0 Хоменчук Іван, Пузік Дар'я

Діти H

Місце Бали Спортсмени
1 90 100 Швачка Владислав, Бикова Анастасія
2 13 50 Палій Максим, Бєсєдіна Поліна
3 58 0 Антонюк Єгор, Морозова Марія

Діти ПК3 Solo

Місце Бали Спортсмени
1 237 49 Суховєєва Анастасія
2 179 32 Рибчинська Марія
3.5 216 8 Невмержицька Влада
3.5 257 8 Ткачук Марина

Діти 7 ПК2

Місце Бали Спортсмени
1 73 43 Зелінський Богдан, Степанець Уляна
2.5 46 32 Шерстобітов Ярослав, Юрченко Аріна
2.5 19 32 Борисюк Владислав, Глазиріна Софія
4 91 21 Бернацький Матвій, Литвиненко Злата
5 86 14 Севрюков Єгор, Пазднікова Катерина
6.5 29 4 Лещинський Данііл, Красотіна Олександра
6.5 77 4 Чертов Богдан, Закота Анастасія

Діти 7 ПК2 Solo

Місце Бали Спортсмени
1 228 43 Коровіна Кіра
2.5 274 32 Степаненко Марія
2.5 243 32 Волок Надія
5 195 14 Кислицька Софія
5 170 14 Зінькович Аріна
5 242 14 Свінтозельська Софія
7 259 0 Петрів Анастасія

Ювенали-1 ПК3 Solo

Місце Бали Спортсмени
1 300 60 Кузьменко Діана
2 295 55 Мачача Іванна
3 287 50 Котова Єлизавета
4.5 247 42 Катамадзе Лоліта
4.5 289 42 Мандрік Софія
6.5 246 32 Мостіпака Анастасія
6.5 186 32 Репетило Софія
8 217 25 Хмілюк Ольга
9 250 20 Дашкевич Діана
10 270 15 Омельченко Олена
11 258 10 Вірченко Катерина
12 251 5 Фаєр Анна
13 220 0 Гуйван Вікторія

Ювенали-1 E Lat Solo

Місце Бали Спортсмени
1 226 125 Савченко Вікторія
2 230 0 Попелишко Софія

Ювенали-1 ПК4 Solo

Місце Бали Спортсмени
2 164 27 Луценко Єва
2 261 27 Пастушенко Марія
2 127 27 Джура Вікторія

Ювенали-1 ПК3

Місце Бали Спортсмени
1.5 10 16 Чинчик Михайло, Завражнова Варвара
1.5 101 16 Бондарчук Михайло, Овчарук Аріна

Ювенали-1 E Lat

Місце Бали Спортсмени
1 49 125 Невмержицький Валентин, Дімітрієва Валентина
2 9 0 Садовой Владислав, Садова Ірина

Ювенали H Lat Trio

Місце Бали Спортсмени
1 175 75 Терещенко Софія, Степанова Мілана, Снєгова Аріана
2 281 0 Хмілюк Ольга, Куликова Софія, Гуйван Вікторія

Ювенали-1.8 ПК2 Solo

Місце Бали Спортсмени
1 199 45 Мель Ульяна
2 275 41 Остапчук Карина
3.5 291 34 Головня Карина
3.5 183 34 Кочкіна Валерія
5 221 27 Куликова Софія
6.5 143 20 Міклуха Юлія
6.5 197 20 Желанова Мар'яна
8 212 14 Геліш Ульяна
9 196 9 Карасинська Поліна
10 171 5 Денисенко Анфіса
11 172 0 Лучко Крістіна

Ювенали-1 H Solo

Місце Бали Спортсмени
1 184 131 Ярмолюк Олександра
2 192 112 Хархута Дар'я
3 276 94 Савченко Анастасія
4 229 75 Зубкова Світлана
5 185 56 Яценко Яна
6 231 38 Вахненко Катерина
7 255 19 Зубрицька Софія
8 165 0 Дончук Анна

Ювенали-1 ПК4

Місце Бали Спортсмени
1 100 60 Барсук Максим, Адобовская Діана
2 37 40 Волобуєв Олексій, Россіхіна Марина
3.5 63 10 Буряк Артем, Гольтваниченко Вероніка
3.5 98 10 Кульчевич Іван, Зубрицька Софія

Ювенали E Lat Trio

Місце Бали Спортсмени
1 173 167 Мерзла Ірина, Юхименко Анна, Пічевська Єлизавета
2 285 83 Гнєдо Аліса, Тарасун Анастасія, Огнєва Віра
3 222 0 Рейль Марія, Катруша Марія, Савченко Соломія

Ювенали-1.8 ПК2

Місце Бали Спортсмени
2.5 89 19 Пєшков Ростислав, Черновол Марія
2.5 45 19 Хомлюк Олескандр, Солдатенко Олександра
2.5 48 19 Медведєв Данило, Моргун Анна
2.5 99 19 Барсук Артем, Гресь Дар'я

Ювенали-1 H

Місце Бали Спортсмени
1 31 136 Плотніков Євген, Чава Катерина
2 43 123 Талах Ярослав, Будяк Вікторія
3 39 109 Білоус Богдан, Боклаг Марія
4 67 95 Твердохліб Богдан, Рудая Анна
5 211 82 Микитенко Іван, Лісова Поліна
6 59 68 Грищук Денис, Кулак Юлія
7 25 55 Годун Ілля, Павлюк Дарія
8 56 41 Мирошниченко Данило, Однолько Дар'я
9 36 27 Рубель Олександр, Вяльцева Дар'я
10 5 14 Бенедік Даміан, Гончар Софія
11 38 0 Трушин Адріан, Швець Валерія

Ювенали 1.9 ПК2

Місце Бали Спортсмени
2 62 17 Протас Нікіта, Кузьменко Діана
2 44 17 Федорець Назар, Леоненко Олександра
2 22 17 Антошин Павло, Юлдашева Марія

Ювенали 1.9 ПК2 Solo

Місце Бали Спортсмени
1.5 198 12 Чернявська Софія
1.5 215 12 Дещенко Олександра

Ювенали-2 ПК3

Місце Бали Спортсмени
2 85 22 Кириченко Артем, Кошелєва Софія
2 33 22 Чава Станіслав, Ожувенко Олександра
2 61 22 Гончар Богдан, Папірова Вероніка

Ювенали-2 E Lat

Місце Бали Спортсмени
1 27 208 Клочек Тимофій, Тодосьєва Катерина
2 75 167 Сагідолдін Карім, Щербатюк Анна
3 40 125 Гончарук Тимофій, Коваленко Олена
4 41 83 Кокиза Андрій, Бовкун Софія
5 7 42 Загребельний Олексій, Машенська Анна
6 42 0 Розумей Олександр, Довгуша Марія

Ювенали-2 E Lat Solo

Місце Бали Спортсмени
1 283 219 Рижакова Катерина
2 203 188 Синельник Дар`я
3 213 156 Струкова Катерина
4 187 125 Барановська Юлія
5 225 94 Рейль Марія
6 262 62 Наконечна Еліна
7 232 31 Савченко Соломія
8 188 0 Бутейко Олександра

Ювенали-2 H Solo

Місце Бали Спортсмени
1 296 129 Кучерява Ангеліна
2 189 107 Остафійчук Марина
3 266 86 Руденко Крістіна
4 297 64 Михайлюк Вікторія
5 214 43 Бондар Олеся
6 204 21 Ковальова Катерина
7 265 0 Бенич Катерина

Ювенали-2 D St

Місце Бали Спортсмени
1 8 225 Лисенко Роман, Кривицька Вероніка
2 74 0 Зубок Данііл, Шурига Ірина

Ювенали-2 ПК2 Solo

Місце Бали Спортсмени
1 280 43 Полякова Анастасія
2 278 36 Костюк Вероніка
3 298 29 Папірова Вероніка
4 277 21 Борисова Луіза
5 238 14 Житікова Вероніка
6 279 7 Костюк Олеся
7 239 0 Счаслива Юлія

Ювенали-2 H

Місце Бали Спортсмени
1 94 129 Крутько Тимофій, Мигаль Вікторія
2 34 107 Шпак Миколай, Жегуліна Вікторія
3 23 86 Бакланов Микола, Шеремет Єлизавета
4 93 64 Давидюк Владислав, Наконечна Еліна
5 211 43 Микитенко Іван, Лісова Поліна
6 3 21 Бадива Дмитро, Кравчук Дарина
7 130 0 Горбатюк Олексій, Лук’яненко Лілія

Ювенали-2 D Lat

Місце Бали Спортсмени
1 8 225 Лисенко Роман, Кривицька Вероніка
2 74 0 Зубок Данііл, Шурига Ірина

Ювенали-2 ПК3 Solo

Місце Бали Спортсмени
1.5 245 16 Завальна Ірина
1.5 166 16 Шевченко Валерія

Ювенали-2 E St

Місце Бали Спортсмени
1 40 188 Гончарук Тимофій, Коваленко Олена
2 41 125 Кокиза Андрій, Бовкун Софія
3 42 62 Розумей Олександр, Довгуша Марія
4 7 0 Загребельний Олексій, Машенська Анна

Ювенали-2 E St Solo

Місце Бали Спортсмени
1 283 208 Рижакова Катерина
2 262 167 Наконечна Еліна
3 213 125 Струкова Катерина
4 225 83 Рейль Марія
5 203 42 Синельник Дар`я
6 224 0 Катруша Марія

Ювенали-2 ПК4 Solo

Місце Бали Спортсмени
1 244 71 Щур Юліана
2 167 62 Домбровська Дарина
4 76 44 Беляева Анастасія
4 60 44 Лукашевич Олександра
4 107 44 Боровець Марія
6 254 27 Борисенко Вікторія
7 249 18 Грінчук Каріна
8 299 9 Пеньківська Дар'я
9 256 0 Рубель Анна

Юніори1+2 D St Solo

Місце Бали Спортсмени
1 135 225 Башук Анна
2 131 0 Денисенко Анна

Юніори1+2 H

Місце Бали Спортсмени
1 80 75 Ткаченко Костянтин, Наталушко Юлія
2 87 0 Щур Олександр, Листопадська Наталія

Юніори-1 D Lat

Місце Бали Спортсмени
1 14 394 Рацюк Владислав, Стойка Катерина
2 32 338 Скульський Артем, Каракича Каміла
3 70 281 Іванкевич Артем, Баранова Анастасія
4 18 225 Шевченко Тарас, Штанько Каріна
5 1 169 Добровольський Арсеній, Даніліхіна Марія
6 68 112 Сидоренко Дмитро, Атаманчук Юлія
7 6 56 Загребельний Андрій, Власенко Марія
8 16 0 Федоренко Максим, Душинська Анна

Юніори1+2 D Lat Solo

Місце Бали Спортсмени
1 182 400 Клочек Ксенія
2 208 350 Городілова Анна
3 200 300 Нечваль Діана
4 139 250 Денесюк Поліна
5 269 200 Бурдейна Анастасія
6 210 150 Сєлємєнєва Марія
7 131 100 Денисенко Анна
8 219 50 Федорова Анна
9 135 0 Башук Анна

Юніори-1 E St

Місце Бали Спортсмени
1 11 125 Моісеєнко Юрій, Шерман Олександра
2 95 0 Хижняк Кирило, Щепанкевич Стефанія

Юніори1+2 ПК3 Solo

Місце Бали Спортсмени
1.5 264 16 Хоменко Юлія
1.5 253 16 Шевчук Аліна

Юніори1+2 E Lat Solo

Місце Бали Спортсмени
1 286 214 Князєва Єлизавета
2 163 179 Мікаєлян Валерія
3 267 143 Рубель Аріна
4 284 107 Трофименко Аліна
5 288 71 Гончар Марія
6 202 36 Ашкеназі Кристина
7 206 0 Юшкіна Софія

Юніори1+2 H Solo

Місце Бали Спортсмени
1 294 75 Скриннікова Анастасія
2 12 0 Полякова Ельвіра

Юніори1+2 E St Solo

Місце Бали Спортсмени
1 200 214 Нечваль Діана
2 284 179 Трофименко Аліна
3 163 143 Мікаєлян Валерія
4 206 107 Юшкіна Софія
5 202 71 Ашкеназі Кристина
6 4 36 Пузік Яна
7 267 0 Рубель Аріна

Юніори+Молодь E Lat Trio

Місце Бали Спортсмени
1 173 125 Мерзла Ірина, Юхименко Анна, Пічевська Єлизавета
2 174 0 Сафронова Вероніка, Клочек Ксенія, Щербакова Евеліна

Юніори-1 D St

Місце Бали Спортсмени
1 14 360 Рацюк Владислав, Стойка Катерина
2 18 270 Шевченко Тарас, Штанько Каріна
3 6 180 Загребельний Андрій, Власенко Марія
4 15 90 Рогуля Станіслав, Гладка Анастасія
5 68 0 Сидоренко Дмитро, Атаманчук Юлія

Юніори2+Молодь E St

Місце Бали Спортсмени
1 47 167 Юрченко Владислав, Латоцька Ліза
2 50 83 Назаренко Євген, Осадча Анастасія
3 52 0 Новак Мирослав, Струк Катерина

Юніори2+Молодь E Lat

Місце Бали Спортсмени
1 51 167 Новак Мирослав, Дємакова Яна
2 47 83 Юрченко Владислав, Латоцька Ліза
3 50 0 Назаренко Євген, Осадча Анастасія

Юніори-2 D Lat

Місце Бали Спортсмени
1 16 0 Федоренко Максим, Душинська Анна

Молодь D Lat Solo

Місце Бали Спортсмени
1 271 338 Кислова Марія
2 218 225 Бур'янова Дар'я
3 268 112 Погоріла Анастасія
4 282 0 Євсеєва Анна

Молодь+Дорослі D St

Місце Бали Спортсмени
1 82 300 Міхеєв Владислав, Фіскінд Елла
2 55 150 Коноваленко Владислав, Гацан Вікторія
3 81 0 Бережний Сергій, Бережна Тетяна