Інформація

Дата проведення:
13.12.2015

Місто:
Чернігів, Україна

Місце проведення:

Статус:
Чемпіонат

Організація:
ЛТУ

Головний суддя:
Всиленко Тетяна

Спортивний комісар:

Кубок Чернігова

Результати

Бебі ПК2 Solo

Місце Бали Спортсмени
1 41 42 Тищенко Кіра
2 61 33 Ільїна Владіслава
3 81 25 Сосунова Валерія
4 60 17 Суярко Марія
5.5 42 4 Кримська Вероніка
5.5 109 4 Моргатська Валерія

Бебі ПК2

Місце Бали Спортсмени
1 48 42 Жучій Ілля, Мурза Еріка
2 28 33 Шептун Михайло, Ковалевська Софія
3 30 25 Лисогор Єгор, Василенко Софія
4 2 17 Бірюк Михайло, Удовенко Єва
5.5 4 4 Петрик Максим, Білобровік Ірина
5.5 1 4 Нестюк Макарій, Сердюк Софія

Діти ПК3

Місце Бали Спортсмени
1.5 26 16 Резник Давид, Черкас Мілана
1.5 27 16 Акулич Вишевіт, Кириленко Катерина

Діти Чемп

Місце Бали Спортсмени
1 26 100 Резник Давид, Черкас Мілана
2 68 0 Андруша Матвій, Кирик Марія

Діти ПК2 Solo

Місце Бали Спортсмени
1 44 43 Ткаченко Ольга
2 85 36 Сверготська Алевтина
3 84 29 Пірожок Софія
4 62 21 Крайнова Поліна
5 21 14 Черненок Вероніка
6 83 7 Сургутанова Алевтина
7 82 0 Зачепа Кира

Діти ПК2

Місце Бали Спортсмени
2 15 17 Педь Валерій, Соболь Дар'яна
2 48 17 Жучій Ілля, Мурза Еріка
2 51 17 Карайбеда Назар, Портнова Александра

Ювенали1+2 ПК3 Solo

Місце Бали Спортсмени
1 78 59 Сліпкань Анна
2.5 43 50 Романенко Дарья
2.5 89 50 Врублевська Любов
4 114 41 Пастушенко Марія
5 88 35 Матвієнко Олександра
6 87 30 Куриленко Ольга
7 107 24 Катамадзе Лоліта
8.5 86 15 Назарченко Дар'я
8.5 112 15 Крайнова Анастасія
10 24 6 Железіна Марія
11 23 0 Копич Катерина

Ювенали-1 ПК3

Місце Бали Спортсмени
1 57 58 Побегун Денис, Луцик Александра
2 72 51 Коржавин Денис, Рода Ангеліна
3 45 43 Бойко Іван, Гузема Вероніка
4.5 8 32 Шумський Кирило, Амельченко Анастасія
4.5 80 32 Осіпов Дмітрій, Головянко Софія
6 5 22 Авдієнко Кирило, Яремчук Катерина
7 12 14 Ляховець Пилип, Рябуха Аластасія
8 10 7 Рилошко Дмитро, Індач Юлія
9 11 0 Дятлов Андрій, Архіпова Марина

Ювенали-1 Чемп

Місце Бали Спортсмени
1 73 250 Покормяхо Владислав, Бондаренко Єлизавета
2 104 200 Пащенко Андрій, Резник Софія
3 49 150 Тентюк Тимофій, Галенко Аліна
4 69 100 Іванцов Кирило, Швед Уляна
5 16 50 Фозекош Олексій, Дмитренко Тетяна
6 6 0 Гарбар Іван, Дмитренко Євгенія

Ювенали1+2 H Solo

Місце Бали Спортсмени
1 96 112 Дробна Марина
2 97 75 Гармаш Олександра
3 95 38 Борщ Оксана
4 25 0 Стоян Олеся

Ювенали-1 H

Місце Бали Спортсмени
1 29 131 Федоренко Нікіта, Силенко Дарья
2 14 112 Приходько Данило, Петренко Єлизавета
3 72 94 Коржавин Денис, Рода Ангеліна
4 115 75 Микитенко Іван, Лісова Поліна
5 16 56 Фозекош Олексій, Дмитренко Тетяна
6 45 38 Бойко Іван, Гузема Вероніка
7 8 19 Шумський Кирило, Амельченко Анастасія
8 6 0 Гарбар Іван, Дмитренко Євгенія

Ювенали-2 H

Місце Бали Спортсмени
1 75 125 Свириденко Дмитро, Телегіна Анна
2 31 100 Власов Влад, Скоробатюк Альона
3 50 75 Тентюк Кирило, Жеребко Анна
4 18 50 Кравченко Артем, Новицька Ганна
5 76 25 Яцковий Дмитро, Сліпкань Анна
6 3 0 Лебідь Микола, Тарасевич Дар'я

Ювенали-2 Чемп E

Місце Бали Спортсмени
1 32 257 Максак Артур, Жабинська Анна
2 33 214 Бригинець Богдан, Лисогор Крістіна
3 13 171 Зубок Данііл, Шурига Ірина
4 66 129 Стинцов Антон, Друзенок Ангелина
5 52 86 Тимчук Влад, Могильна Марія
6 18 43 Кравченко Артем, Новицька Ганна
7 3 0 Лебідь Микола, Тарасевич Дар'я

Ювенали-2 Чемп D

Місце Бали Спортсмени
1 65 250 Зинченко Артем, Лопатко Маргарита
2 13 0 Зубок Данііл, Шурига Ірина

Юніори1+2 H

Місце Бали Спортсмени
1 75 100 Свириденко Дмитро, Телегіна Анна
2 74 50 Короткий Федір, Лисенко Анна
3 19 0 Безнощенко Андрій, Сисоєва Юлія

Юніори-1 H

Місце Бали Спортсмени
1 96 112 Дробна Марина
2 97 75 Гармаш Олександра
3 95 38 Борщ Оксана
4 25 0 Стоян Олеся

Юніори-1 Чемп E

Місце Бали Спортсмени
1 118 200 Ільяс Тімур, Балацька Владислава
2 37 100 Максименко Владислав, Санцакова Анастасія
3 17 0 Полегенько Єгор, Радченко Аліна

Юніори-1 Чемп D

Місце Бали Спортсмени
1 35 333 Леоненко Дмитро, Вашуленко Софія
2 36 167 Гарбажа Іван, Ксендзук Софія
3 64 0 Гриць Георгій, Швед Софія

Юніори-1 E Lat Solo

Місце Бали Спортсмени
1 79 219 Телегіна Анна
2 101 188 Василець Єлизавета
3 103 156 Швидка Каріна
4 102 125 Капустіна Єлизавета
5 99 94 Мельнічук Анастасія
6 113 62 Бабіч Аріна
7 100 31 Гоцанюк Дар'я
8 98 0 Карпусь Катя

Юніори-1 Чемп C

Місце Бали Спортсмени
1 46 638 Вялько Тарас, Крайнова Кристина
2 117 425 Коптіль Іван, Поліщук Євгенія
3 116 212 Роздорожнюк Михайло, Пелиховська Надія
4 36 0 Гарбажа Іван, Ксендзук Софія

Юніори-2 Чемп C

Місце Бали Спортсмени
1 105 567 Сіроштан Євгеній, Завадська Єлизавета
2 110 283 Вишенський Максим, Золотарьова Валерія
3 7 0 Соболь Володимир, Педь Олександра

Юніори-2 Rtg Lat

Місце Бали Спортсмени
1 67 567 Закревський Павло, Пащенко Вікторія
2 110 283 Вишенський Максим, Золотарьова Валерія
3 7 0 Соболь Володимир, Педь Олександра

Молодь+Дорослі D Lat

Місце Бали Спортсмени
1 119 300 Лень Владислав, Задворська Катерина
2 106 150 Чернуха Дмитро, Павлова Олена
3 22 0 Крокос Віктор, Литвиненко Катерина

Молодь+Дорослі Rtg Lat

Місце Бали Спортсмени
1 47 425 Зинченко Дмитро, Гузема Інна
2 9 0 Гламозда Олег, Керлах Інна