Інформація

Дата проведення:
02.11.2014

Місто:
Київ, Україна

Місце проведення:
М«Дарниця», нічний клуб «Hоmе»

Статус:
Чемпіонат

Організація:
ЛТУ

Головний суддя:
Василенко Тетяна

Спортивний комісар:
Фомін Олександр

Чемпіонат УКРАЇНИ зі спортивного танцю 2014

ШКОЛЯР-СТУДЕНТ-ГРОМАДЯНИН

Результати

Діти Чемп

Місце Бали Спортсмени
1 82 160 Дейчук Ярослав, Корнєєва Юлія
2 100 120 Бузинюк Олександр, Кіріченко Поліна
3 21 80 Бурцев Артур, Цимбал Софія
4 4 40 Макода В'ячеслав, Кельвич Катерина
5 55 0 Микитенко Іван, Лісова Поліна

Діти 6 ПК2

Місце Бали Спортсмени
1 4 38 Макода В'ячеслав, Кельвич Катерина
2 95 25 Пляцок Роман, Притиченко Дар`я
3.5 85 6 Палій Максим, Бєсєдіна Поліна
3.5 18 6 Неважай Андрій, Муравйова Анастасія

Діти 7 ПК2

Місце Бали Спортсмени
1 152 33 Парфьонов Олексій, Байда Анастасія
2 142 17 Четиркін Владислав, Неліпа Єлизавета
3 19 0 Рубель Олександр, Вяльцева Дар'я

Ювенали-1 Чемп St

Місце Бали Спортсмени
1 39 200 Логвиненко Платон, Лебедь Поліна
2 104 100 Тітков Максим, Борисюк Софія
3 34 0 Невмержицький Валентин, Дімітрієва Валентина

Ювенали-1 Чемп Lat

Місце Бали Спортсмени
1 39 200 Логвиненко Платон, Лебедь Поліна
2 104 100 Тітков Максим, Борисюк Софія
3 27 0 Паламарчук Олексій, Бурцева Ольга

Ювенали-1 ПК2

Місце Бали Спортсмени
1 98 46 Черненко Нікіта, Гергель Анастасія
2 45 42 Жваненко Ростислав, Патук Каміла
3 152 38 Парфьонов Олексій, Байда Анастасія
4.5 33 31 Островський Михайло, Кустенко Дарина
4.5 86 31 Тихонов Денис, Мойсеєнко Анастасія
6 119 25 Щербаха Максим, Мотилькова Валерія
7.5 48 19 Синельник Максим, Годунок Анастасія
7.5 142 19 Четиркін Владислав, Неліпа Єлизавета
9 147 12 Гром Андрій, Неліпа Єлизавета
10 155 8 Бурдейний Олександр, Кондратюк Валерія
11 79 4 Лукін Ілля, Іхно Софія
12 61 0 Кульчевич Іван, Зубрицька Софія

Ювенали-1 ПК4

Місце Бали Спортсмени
1 102 60 Бабіч Костянтин, Поданєва Діана
2 99 40 Качуровський Максим, Тесленко Дарина
3 5 20 Чуніхін Микита, Давидюк Марина
4 115 0 Бойко Дмитро, Воронцова Софія

Ювенали-1 H

Місце Бали Спортсмени
1 1 131 Снідевич Богдан, Степанченко Анна
2 100 112 Бузинюк Олександр, Кіріченко Поліна
3 97 94 Кривопуст Назар, Яковенко Владислава
4 93 75 Петросян Артем, Сулима Єлизавета
5 27 56 Паламарчук Олексій, Бурцева Ольга
6 117 38 Краснопольський Андрій, Лавриченко Жанна
7 76 19 Загребельний Олексій, Машенська Анна
8 36 0 Шпак Миколай, Жегуліна Вікторія

Ювенали-2 H

Місце Бали Спортсмени
1 3 135 Бабій Богдан, Макода Крістіна
2 109 120 Задирака Олександр, Зелінська Вікторія
3 30 105 Казнадій Дмитро, Здорна Тетяна
4 161 90 Семко Даніл, Щербина Інна
5 101 75 Хмелюк Дмитро, Кириленко Анастасія
6 49 60 Лобанов Данило, Шосталь Аліна
7 116 45 Громовий Олександр, Ворончук Аліса
8 69 30 Акбаш Роман, Костюченко Анастасія
9 143 15 Шавловський Олексій, Гуменна Софія
10 2 0 Лебедін Кирил, Юхименко Анна

Ювенали-2 Чемп Lat

Місце Бали Спортсмени
1 110 333 Кіфа Данііл, Остапюк Катерина
2 165 167 Лазнюк Роман, Сирота Валерія
3 37 0 Тищенко Тимофій, Запорожець Марія

Ювенали-2 Чемп E St

Місце Бали Спортсмени
1 121 225 Міхеєв Нікіта, Ситниченко Єлизавета
2 77 150 Лисенко Роман, Кривицька Вероніка
3 31 75 Стояненко Олексій, Давидюк Дар'я
4 25 0 Тищенко Ілля, Доля Євгенія

Ювенали-2 ПК2

Місце Бали Спортсмени
1 89 43 Кручковський Ілля, Маркевич Влада
2 181 36 Томчук Дмитро, Гумела Марія
3 81 29 Сокур Андрій, Воловенко Оксана
4 6 21 Давидюк Віктор, Стариченко Діана
5 70 14 Овчарук Володимир, Костюченко Катерина
6 46 7 Кужель Юрій, Палатна Вікторія
7 20 0 Горіславський Богдан, Січкаренко Христина

Ювенали-2 Чемп E Lat

Місце Бали Спортсмени
1 121 240 Міхеєв Нікіта, Ситниченко Єлизавета
2 8 180 Скульський Артем, Каракича Каміла
3 77 120 Лисенко Роман, Кривицька Вероніка
4 25 60 Тищенко Ілля, Доля Євгенія
5 31 0 Стояненко Олексій, Давидюк Дар`я

Ювенали-2 Чемп St

Місце Бали Спортсмени
1 110 375 Кіфа Данііл, Остапюк Катерина
2 37 250 Тищенко Тимофій, Запорожець Марія
3 141 125 Янчишин Євгеній, Зарицька Анастасія
4 8 0 Скульський Артем, Каракича Каміла

Юніори-1 Чемп D St

Місце Бали Спортсмени
1 114 375 Вишенський Максим, Золотарьова Валерія
2 112 250 Демчук Данило, Бортник Анастасія
3 123 125 Фащевський Володимир, Тищенко Єлизавета
4 122 0 Ткаченко Володимир, Гаврилюк Катерина

Юніори1+2 H

Місце Бали Спортсмени
1 41 75 Шевченко Данило, Гамуга Настя
2 105 0 Капшук Олексій, Костенко Анастасія

Юніори-1 Чемп D Lat

Місце Бали Спортсмени
1 114 375 Вишенський Максим, Золотарьова Валерія
2 123 250 Фащевський Володимир, Тищенко Єлизавета
3 112 125 Демчук Данило, Бортник Анастасія
4 122 0 Ткаченко Володимир, Гаврилюк Катерина

Юніори-1 Чемп E St

Місце Бали Спортсмени
1 132 262 Кравченко Валентин, Палій Єлизавета
2 141 225 Янчишин Євгеній, Зарицька Анастасія
3 87 188 Чернуха Дмитро, Бойко Марія
4 40 150 Гаврилюк Дмитро, Смовж Селіна
5 108 112 Береза Данііл, Потебенько Марія
6 111 75 Невзглядов Олексій, Булькач Настасья
7 120 38 Кравченко Тарас, Павленко Марія
8 78 0 Загребельний Андрій, Гончар Марія

Юніори-1 Чемп E Lat

Місце Бали Спортсмени
1 141 262 Янчишин Євгеній, Зарицька Анастасія
2 132 225 Кравченко Валентин, Палій Єлизавета
3 87 188 Чернуха Дмитро, Бойко Марія
4 40 150 Гаврилюк Дмитро, Смовж Селіна
5 108 112 Береза Данііл, Потебенько Марія
6 120 75 Кравченко Тарас, Павленко Марія
7 111 38 Невзглядов Олексій, Булькач Настасья
8 78 0 Загребельний Андрій, Гончар Марія

Юніори2+Молодь Чемп St

Місце Бали Спортсмени
1 50 708 Скляр Артур, Коняшина Олександра
2 96 567 Сіроштан Євгеній, Завадська Єлизавета
3 106 425 Рудь Сергій, Шуляк Дарина
4 107 283 Шмонько Богдан, Шмонько Владислава
5 113 142 Чернов Ігор, Дерев'янчук Дар'я
6 172 0 Качура Олексій, Пономаренко Катерина

Юніори2+Молодь Чемп Lat

Місце Бали Спортсмени
1 50 638 Скляр Артур, Коняшина Олександра
2 118 425 Парубенко Леонід, Спатар Еліана
3 113 212 Чернов Ігор, Дерев'янчук Дар'я
4 172 0 Качура Олексій, Пономаренко Катерина

Юніори2+Молодь Чемп D St

Місце Бали Спортсмени
1 114 250 Вишенський Максим, Золотарьова Валерія
2 200 0 Гахрамані Денис, Пилипенко Марія

Юніори2+Молодь Чемп D Lat

Місце Бали Спортсмени
1 171 400 Гулеватий Данило, Лагода Єлізавета
2 163 300 Кузнєцов Артем, Кравченко Дар'я
3 200 200 Гахрамані Денис, Пилипенко Марія
4 103 100 Хоменко Ілля, Грінь Катерина
5 170 0 Соколов В'ячеслав, Коротченко Тетяна

Молодь Чемп Lat

Місце Бали Спортсмени
1 166 425 Афонін Андрій, Іщенко Анастасія
2 172 0 Качура Олексій, Пономаренко Катерина