Інформація

Дата проведення:
03.11.2013

Місто:
Київ, Україна

Місце проведення:
танцювальна зала парку ПЕРЕМОГА, М«Дарниця»,нічний клуб «Hоmе»

Статус:
Класифікаційні, Чемпіонат

Організація:
ЛТУ

Головний суддя:
Василенко Тетяна

Спортивний комісар:
Фомін Олександр

Чемпіонат УКРАЇНИ зі спортивного танцю 2013

ШКОЛЯР-СТУДЕНТ-ГРОМАДЯНИН

Результати

Діти ПК

Місце Бали Спортсмени
1 36 74 Краснопольський Андрій, Лавриченко Жанна
2 71 69 Олексієнко Матвій, Князевич Наталія
3 66 63 Жихарєв Денис, Садовнікова Єлизавета
4 120 57 Кучеров Роман, Козлова Дар'я
5 32 51 Давидюк Владислав, Митник Марина
6 43 46 Рудник Валерій, Яковлєва Богдана
7 76 40 Богульський Максим, Попик Єкатерина
8 132 34 Колесник Євген, Усольцева Даша
9 122 29 Семенченко Григорій, Сем'янчук Катерина
10 82 23 Лебідь Олександр, Кучеренко Дар'я
11 31 17 Кірієнко Богдан, Боб Альбіна
12 106 11 Панщаній Вадим, Висоцька Олександра
13 40 6 Луговий Іван, Кучина Євгенія
14 103 0 Чебан Олег, Соботюк Анастасія

Діти

Місце Бали Спортсмени
1 1 167 Туєв Олексій, Зеленська Анастасія
2 35 133 Терзієв Дмитро, Терзієва Дар'я
3 62 100 Філімонов Андрій, Ксенія Оверчук
4 79 67 Ляшенко Тимофій, Барановська Каріна
5 3 33 Загребельний Олексій, Машенська Анна
6 33 0 Невмержицький Валентин, Дімітрієва Валентина

Ювенали-1 ПК

Місце Бали Спортсмени
1 150 76 Махаринський Артур, Золотарьова Аріна
2 94 73 Кулішов Владислав, Тодорчук Катерина
3 130 69 Марченко Олександр, Артикматова Єлизавета
4 17 65 Розумей Олександр, Семенюк Софія
5 44 62 Домущі Дмитро, Вишемирська Ольга
6 158 58 Шелест Денис, Козакова Анастасія
7 56 55 Громовий Олександр, Ворончук Аліса
7 93 55 Алєксєєнко Денис, Михайлюк Вікторія
7 135 55 Далевський Віктор, Космач Валерія
8 27 51 Вовченко Віктор, Митник Єлизавета
9 6 47 Хуторний Андрій, Овсяннікова Анастасія
10 91 44 Олексієнко Данило, Мартиненко Катерина
11 13 40 Бораховський Михайло, Даценко Марія
12 124 36 Мушкевич Денис, Поліщук Вікторія
12 136 36 Сергійчук Богдан, Таран Ольга
12 30 36 Тарин Андрій, Козак Алевтина
12 99 36 Крпвченко Михайло, Корж Анастасія
13 73 33 Мухін Олександр, Казміренко Леся
14 63 29 Павловський Микита, Шома Наталія
15 47 25 Апончук Саша, Коник Даша
16 86 22 Журавленко Андрій, Павлова Вікторія
16 125 22 Лебідь Олександр, Світлична Ольга

Ювенали-1 H

Місце Бали Спортсмени
1 128 139 Шонія Роман, Наследнікова Єкатерина
2 19 129 Цидінський Кирило, Млечко Анастасія
3 104 118 Гедзик Руслан, Московіна Яна
4 81 107 Волошин Дмитро, Клименко Марія
5 53 96 Коток Євгеній, Яковенко Анна
6 119 86 Мельник Олег, Цукренко Алла
7 7 75 Бадива Дмитро, Власенко Марія
8 117 64 Киврилюк Назарій, Богдан Софія
9 134 54 Рибитва Роман, Перчинська Яна
10 102 43 Хоткевич Захар, Буковська Софія
11 107 32 Смолінський Вадим, Возна Вікторія
11 142 32 Протозанов Артем, Шеховцова Анна
12 112 21 Михайловський Владислав, Петренко Анастасія
13 126 11 Каплюченко Святослав, Андріюк Валерія

Ювенали-1 St

Місце Бали Спортсмени
1 45 250 Євдокименко Олександр, Василенко Софія
2 195 200 Кіфа Данііл, Остапюк Катерина
3 121 150 Тищенко Тимофій, Запорожець Марія
4 70 100 Рішко Андрій, Попова Марія
5 10 50 Лисенко Роман, Кривицька Вероніка
6 58 0 Войтович Ярослав, Шарова Дана

Ювенали-1 Lat

Місце Бали Спортсмени
1 45 262 Євдокименко Олександр, Василенко Софія
2 5 225 Скульський Артем, Каракича Каміла
3 121 188 Тищенко Тимофій, Запорожець Марія
4 195 150 Кіфа Данііл, Остапюк Катерина
5 58 112 Войтович Ярослав, Шарова Дана
6 10 75 Лисенко Роман, Кривицька Вероніка
7 70 38 Рішко Андрій, Попова Марія
8 133 0 Бігун Олексій, Какун Богдана

Ювенали-2 H

Місце Бали Спортсмени
1 39 138 Сидоренко Олег, Сельодкіна Анастасія
2 87 125 Янчишин Євгеній, Зарицька Анастасія
3 46 112 Невзглядов Олексій, Булькач Настасья
4 146 100 Ляшенко Євген, Кирша Олександра
5 57 88 Сіроштан Артем, Мазуренко Наталія
6 64 75 Ніколаєнко Дмитро, Апостолюк Анастасія
7 49 62 Пікуш Богдан, Гощенко Інна
8 52 50 Дорошенко Геннадій, Ананьєва Олена
9 127 38 Товстий Назарій, Дубова Юлія
10 41 25 Звєрьков Михайло, Олейнікова Марія
11 139 12 Галуза Артур, Кухарук Ольга
12 108 0 Кашкаускас Владислав, Лученко Вероніка

Ювенали-2 Rtg Lat

Місце Бали Спортсмени
1 20 400 Родін Дмитро, Ефремова Вікторія
2 96 300 Сіроштан Євгеній, Завадська Єлизавета
3 114 200 Фащевський Володимир, Есик Ліза
4 110 100 Демчук Данило, Бортник Анастасія
5 60 0 Гладиш Ігор, Баранська Олєся

Ювенали-2 E St

Місце Бали Спортсмени
1 200 270 Хоменко Данііл, Гніца Анатасія
2 69 240 Роздорожнюк Михайло, Пелиховська Надія
3 92 210 Охріменко Валентин, Дмитренко Аліна
4 28 180 Тищенко Ілля, Доля Євгенія
5 22 150 Вільга Максим, Березенко Анастасія
6 23 120 Канівець Борис, Рейль Марія
7 55 90 Петрикін Ростислав, Довженко Ангеліна
8 129 60 Мішра Інеш, Позняк Крістіна
9 80 30 Шевченко Дмитро, Гаврилко Дар'я
10 2 0 Єсипчук Назар, Сіренко Анна

Ювенали-2 E Lat

Місце Бали Спортсмени
1 200 270 Хоменко Данііл, Гніца Анатасія
2 131 240 Пилипенко Максим, Олексієнко Вікторія
3 69 210 Роздорожнюк Михайло, Пелиховська Надія
4 28 180 Тищенко Ілля, Доля Євгенія
5 23 150 Канівець Борис, Рейль Марія
6 98 120 Молчанов Данило, Таніч Вероніка
7 34 90 Курач Єгор, Абрамова Анна
8 22 60 Вільга Максим, Березенко Анастасія
9 133 30 Бігун Олексій, Какун Богдана
10 2 0 Єсипчук Назар, Сіренко Анна

Ювенали-2 ПК

Місце Бали Спортсмени
1 29 71 Крижановський Михайло, Акіменко Аліна
2 109 62 Вознюк Вадим, Вознюк Ангеліна
3 26 53 Ходзинський Роман, Завальна Валерія
4 153 44 Далевський Віктор, Залуніна Дарина
5 143 36 Фурман Антон, Мацепура Діана
6 54 27 Дяченко Єгор, Масюк Ульяна
7 48 18 Мартиненко Мiша, Мiшкур Олена
8 89 9 Дорощенко Максим, Шиманська Ангелiна
9 59 0 Гриценко Андрiй, Гриценко Лера

Ювенали-2 Rtg St

Місце Бали Спортсмени
1 110 417 Демчук Данило, Бортник Анастасія
2 24 333 Маєвський Дмитро, Петрук Анастасія
3 96 250 Сіроштан Євгеній, Завадська Єлизавета
4 20 167 Родін Дмитро, Ефремова Вікторія
5 34 83 Курач Єгор, Абрамова Анна
6 60 0 Гладиш Ігор, Баранська Олєся

Юніори-1 D Lat

Місце Бали Спортсмени
1 74 417 Брей Пітер, Антоненко Софія
2 96 333 Сіроштан Євгеній, Завадська Єлизавета
3 114 250 Фащевський Володимир, Есик Ліза
4 123 167 Самойленко Владислав, Золотарьова Валерія
5 105 83 Королик Євгеній, Гончарук Крістина
6 88 0 Чернов Ігор, Денисова Олександра

Юніори-1 E St

Місце Бали Спортсмени
1 50 270 Васильєв Іван, Мартиненко Поліна
2 151 240 Червінський Артем, Демчишина Марія
3 84 210 Максимовський Роман, Смаль Вікторія
4 75 180 Мухортов Ігор, Ступка Марія
5 42 150 Чернуха Дмитро, Палій Єлизавета
6 25 120 Козак Ілля, Абрамчук Анна
7 72 90 Щербатюк Антон, Черепенько Аліна
8 21 60 Кабась Іван, Ледовських Анастасія
9 85 30 Новак Станіслав, Сероус Евгенія
10 67 0 Хоботня Єгор, Харченко Дарина

Юніори-1 E Lat

Місце Бали Спортсмени
1 101 257 Гулеватий Данило, Лагода Ліза
2 4 214 Ткаченко Володимир, Гаврилюк Катерина
3 42 171 Чернуха Дмитро, Палій Єлизавета
4 151 129 Червінський Артем, Демчишина Марія
5 84 86 Максимовський Роман, Смаль Вікторія
6 67 43 Хоботня Єгор, Харченко Дарина
7 21 0 Кабась Іван, Ледовських Анастасія

Юніори-1 D St

Місце Бали Спортсмени
1 88 375 Чернов Ігор, Денисова Олександра
2 123 250 Самойленко Владислав, Золотарьова Валерія
3 105 125 Королик Євгеній, Гончарук Крістина
4 9 0 Лукін Олексій, Козина Ольга

Юніори2+Молодь D St

Місце Бали Спортсмени
1 111 438 Литвинчук Ярослав, Гаєвська Аліна
2 137 375 Дембовський Родіон, Кравченко Марія
3 123 312 Самойленко Владислав, Золотарьова Валерія
4 78 250 Гарбар Дмитро, Філон Наталія
5 100 188 Гахрамані Денис, Пилипенко Марія
6 83 125 Качура Олексій, Пономаренко Катерина
7 68 62 Петровський Олександр, Смаль Валерія
8 118 0 Конюшенко Роман, Добровольська Ольга

Юніори2+Молодь C Lat

Місце Бали Спортсмени
1 38 729 Скляр Артур, Коняшина Олександра
2 115 607 Соболь Владислав, Надточій Юлія
3 113 486 Парубенко Леонід, Дерев'янчук Дар'я
4 83 364 Качура Олексій, Пономаренко Катерина
5 15 243 Кіхаєв Юрій, Дзуєнко Діана
6 88 121 Чернов Ігор, Денисова Олександра
7 90 0 Петровський Дмитро, Бубінець Вікторія

Юніори2+Молодь C St

Місце Бали Спортсмени
1 38 708 Скляр Артур, Коняшина Олександра
2 15 567 Кіхаєв Юрій, Дзуєнко Діана
3 115 425 Соболь Владислав, Надточій Юлія
4 77 283 Романюта Єгор, Карєва Лідія
5 37 142 Чуприна Дмитро, Терешко Ксенія
6 90 0 Петровський Дмитро, Бубінець Вікторія

Юніори2+Молодь Rtg Lat

Місце Бали Спортсмени
1 115 425 Соболь Владислав, Надточій Юлія
2 83 0 Качура Олексій, Пономаренко Катерина

Юніори2+Молодь E Lat

Місце Бали Спортсмени
1 65 240 Бублик Ярослав, Дученко Анна
2 18 180 Мінко Владислав, Гацан Вікторія
3 12 120 Гріцаєнко Данііл, Гайдученко Марія
4 8 60 Троцький Владислав, Хімай Анастасія
5 14 0 Антонюк Антон, Садовська Тетяна

Юніори2+Молодь E St

Місце Бали Спортсмени
1 18 225 Мінко Владислав, Гацан Вікторія
2 8 150 Троцький Владислав, Хімай Анастасія
3 12 75 Гріцаєнко Данііл, Гайдученко Марія
4 65 0 Бублик Ярослав, Дученко Анна

Юніори2+Молодь D Lat

Місце Бали Спортсмени
1 137 438 Дембовський Родіон, Кравченко Марія
2 118 375 Конюшенко Роман, Добровольська Ольга
3 97 312 Колєснік Андрій, Усик Ірина
4 100 250 Гахрамані Денис, Пилипенко Марія
5 37 188 Чуприна Дмитро, Терешко Ксенія
6 16 125 Руденко Олександр, Ярина Валентина
7 78 62 Гарбар Дмитро, Філон Наталія
8 68 0 Петровський Олександр, Смаль Валерія

Дорослі Rtg Lat

Місце Бали Спортсмени
1 95 0 Мирошниченко Віталій, Кірющенкова Анастасія