Інформація

Дата проведення:
20.10.2013

Місто:
Київ, Україна

Місце проведення:
танцювальна зала парку ПЕРЕМОГА, М«Дарниця»,нічний клуб «Hоmе»

Статус:
Класифікаційні, Чемпіонат

Організація:
ЛТУ

Головний суддя:
Василенко Тетяна

Спортивний комісар:
Фомін Олександр

Чемпіонат м. Києва серед школярів та студентів 2013

ШКОЛЯР-СТУДЕНТ-ГРОМАДЯНИН

Результати

Бебі ПК

Місце Бали Спортсмени
1 72 40 Єременко Антон, Притиченко Дар`я
2 124 0 Степанець Дмитро, Юрченко Наталія

Діти ПК

Місце Бали Спортсмени
1 11 74 Петросян Артем, Сулима Єлизавета
2 3 69 Бурлака Данііл, Сич Софія
3 66 63 Годун Ілля, Шевчук Поліна
4 10 57 Загребельний Олексій, Машенська Анна
5 126 51 Шудрак Андрій, Кущенко Анна
6 67 46 Кірін Даніїл, Павленко Єлизавета
7 137 40 Бавикін Григорій, Чемер Єва
8 8 34 Грушецький Миколай, Верба Катерина
8 71 34 Тутубалін Артем, Чайкіна Марія
9 56 29 Коляда Дмитро, Гуменюк Вероніка
10 1 23 Михайлов Роман, Рудь Олександра
11 61 17 Бобруйко Олексій, Вернигора Софія
12 106 11 Павельський Микита, Соловйова Марія
13 48 6 Несчетний Максим, Будник Крістіна

Діти Rtg

Місце Бали Спортсмени
1 142 160 Савченко Влад, Патій Софія
2 156 120 Туєв Олексій, Зеленська Анастасія
3 53 80 Терзієв Дмитро, Терзієва Дар'я
4 130 40 Логвиненко Платон, Мінаєва Валерія
5 129 0 Кухарук Данило, Ільїна Маргарита

Ювенали-1 Rtg Lat

Місце Бали Спортсмени
1 4 225 Скульський Артем, Каракича Каміла
2 62 150 Братчук Влад, Цуй Анна
3 133 75 Євдокименко Олександр, Василенко Софія
4 14 0 Лисенко Роман, Кривицька Вероніка

Ювенали-1.8 ПК

Місце Бали Спортсмени
1 31 76 Андрієв Даніїл, Тю Аугустіна
2 57 72 Ярмоленко Влад, Ясін Аміна
3 135 67 Зброй Матвій, Жук Олександра
4 12 63 Бадива Дмитро, Власенко Марія
5 78 59 Томчук Дмитро, Гумела Марія
5 21 59 Долгополов Ілля, Бондаренко Ірина
5 20 59 Черніков Максим, Олійник Валентина
6 19 55 Закусило Богдан, Єрмакова Софія
7 23 51 Малихін Олександр, Виноградова Єлізавета
8 134 46 Яцюта Максим, Блиндюк Ольга
9 44 42 Городинський Данило, Овчарик Ліана
9 119 42 Тищенко Антон, Сітало Юлія
10 127 38 Серіков Давід, Хлопенко Анна
11 117 34 Воробйов Олександр, Охендовська Ксенія
12 17 29 Чуніхін Микита, Давидюк Марина
13 9 25 Буткевич Євген, Кравчук Дарина
14 29 21 Пісоцький Володимир, Абраменко Ярослава
15 38 17 Йолкін Олексій, Приходько Альона
15 108 17 Олійник Михаїл, Хоменко Марія

Ювенали-1 Rtg St

Місце Бали Спортсмени
1 62 200 Братчук Влад, Цуй Анна
2 133 100 Євдокименко Олександр, Василенко Софія
3 14 0 Лисенко Роман, Кривицька Вероніка

Ювенали-1 H

Місце Бали Спортсмени
1 64 135 Міхеєв Нікіта, Ситниченко Єлизавета
2 2 120 Штейн Матвій, Самойленко Олександра
3 171 105 Дойчев Костя, Куделя Юлія
4 140 90 Семко Даніл, Щерба Анна
5 51 75 Снітко Андрій, Завальська Поліна
6 98 60 Грабовський Андрій, Патій Софія
7 73 45 Сівак Данило, Довмат Дар'я
8 149 30 Бігун Олексій, Погорена Катерина
9 79 15 Ісаєв Ярослав, Солошенко Єлізавета
10 4 0 Скульський Артем, Каракича Каміла

Ювенали 1.9 ПК

Місце Бали Спортсмени
1 52 75 Казнадій Дмитро, Здорна Тетяна
1 80 75 Гордієвський Андрій, Троценко Влада
2 32 70 Маменко Назар, Плангеу Дженіфер
2 75 70 Макаренко Іван, Горобець Ольга
2 97 70 Корнєєв Володиимир, Брускова Аманда
3 85 65 Хамідулін Андрій, Лебедєва Олена
4 118 60 Малашенко Дмитро, Сєлємєнєва Марія
4 136 60 Мельничук Олександр, Гнатюк Анна
5 49 55 Матеуш Євген, Анода Дар'я
6 115 50 Юденко Владислав, Валетка Олена
7 152 45 Куделя Ярослав, Зубрицька Ірина
8 16 40 Давидюк Віктор, Стариченко Діана
8 144 40 Далевський Віктор, Залуніна Дарина
9 125 35 Акбаш Роман, Костюченко Анастасія
10 103 30 Сокур Андрій, Сідорук Світлана
11 149 25 Бігун Олексій, Погорена Катерина

Ювенали-2 E Lat

Місце Бали Спортсмени
1 200 275 Іванкевич Артем, Сирота Валерія
2 105 250 Роздорожнюк Михайло, Пелиховська Надія
3 112 225 Канівець Борис, Рейль Марія
4 36 200 Тищенко Ілля, Доля Євгенія
5 28 175 Маєвський Дмитро, Севрук Анастасія
6 70 150 Микуляк Ярослав, Гранкіна Олена
7 83 125 Петрикін Ростислав, Довженко Ангеліна
8 25 100 Сидоренко Володимир, Віноградова Габріель
9 24 75 Хімченко Олексій, Палій Анастасія
10.5 54 38 Мельниченко Сергій, Семенович Олександра
10.5 39 38 Грінченко Назар, Копчук Анастасія
12 13 0 Загребельний Андрій, Гончар Марія

Ювенали-2 Rtg St

Місце Бали Спортсмени
1 96 375 Сіроштан Євгеній, Завадська Єлизавета
2 84 250 Гладиш Ігор, Баранська Олєся
3 28 125 Маєвський Дмитро, Севрук Анастасія
4 114 0 Фащевський Володимир, Есик Ліза

Ювенали-2 ПК

Місце Бали Спортсмени
1 22 60 Наулко Богдан, Куроченко Дарина
1 88 60 Литвин Володимир, Тритиниченко Марія
2 139 40 Вашкевич Іван, Мілевська Валерія
3 116 20 Беліков Арсеній, Ластовка Олександра

Ювенали-2 Rtg Lat

Місце Бали Спортсмени
1 96 333 Сіроштан Євгеній, Завадська Єлизавета
2 114 167 Фащевський Володимир, Есик Ліза
3 84 0 Гладиш Ігор, Баранська Олєся

Ювенали-2 H

Місце Бали Спортсмени
1 143 142 Шапкін Андрій, Синиця Марія
2 138 134 Неділько Микита, Янчук Вікторія
3 168 126 Янчишин Євгеній, Зарицька Анастасія
4 30 118 Білий Андрій, Титаренко Вікторія
5 18 111 Бабій Богдан, Макода Крістіна
6 34 103 Антонов Максим, Підгородня Марія
7 90 95 Дрик Владислав, Мельниченко Марія
8 82 87 Хмелюк Дмитро, Кириленко Анастасія
9 131 79 Шматов Руслан, Лутай Дар‘я
10 60 71 Юрченко Владислав, Заболотняя Анна
11 104 63 Рейдер Євгеній, Кравець Марія
12 81 55 Жовтоног Арсеній, Головко Анна
13 146 47 Іванча Максим, Миколенко Поліна
14 68 39 Капшученко Дмитро, Капшученко Анна
15 92 32 Демиденко Богдан, Демиденко Лілія
16 86 24 Крекотень Микита, Микуляк Діана
17 46 16 Леденьов Артем, Падій Марія
18 59 8 Домінський Дмитро, Адамович Вікторія
19 37 0 Мруць Богдан, Аракелян Меліне

Ювенали-2 E St

Місце Бали Спортсмени
1 36 270 Тищенко Ілля, Доля Євгенія
2 105 240 Роздорожнюк Михайло, Пелиховська Надія
3 83 210 Петрикін Ростислав, Довженко Ангеліна
4 112 180 Канівець Борис, Рейль Марія
5 70 150 Микуляк Ярослав, Гранкіна Олена
6 54 120 Мельниченко Сергій, Семенович Олександра
7.5 25 75 Сидоренко Володимир, Віноградова Габріель
7.5 13 75 Загребельний Андрій, Гончар Марія
9 24 30 Хімченко Олексій, Палій Анастасія
10 39 0 Грінченко Назар, Копчук Анастасія

Юніори-1 E Lat

Місце Бали Спортсмени
1 27 267 Ткаченко Володимир, Гаврилюк Катерина
2 300 233 Гулеватий Данило, Лагода Ліза
3 148 200 Попов Клим, Швидка Надія
4 151 167 Червінський Артем, Демчишина Марія
5 240 133 Чернуха Дмитро, Палій Єлизавета
6 26 100 Дзісяк Владислав, Віноградова Вероніка
7 76 67 Васильєв Іван, Мартиненко Поліна
8 63 33 Гончаров Данило, Піщікова Ірина
9 33 0 Лебедєв Мирослав, Середюк Лада

Юніори-1 D St

Місце Бали Спортсмени
1 141 333 Самойленко Владислав, Золотарьова Валерія
2 231 167 Королик Євгеній, Гончарук Крістина
3 94 0 Лукін Олексій, Козина Ольга

Юніори1+2 H

Місце Бали Спортсмени
1 43 125 Шевченко Данило, Гамуга Настя
2 99 100 Новіков Михайло, Уманець Марія
3 110 75 Фещенко Олександр, Файчук Ліна
4 69 50 Березовський Кирило, Аханькова Вікторія
5 58 25 Обуховець Олександр, Колєснікова Анна
6 149 0 Бігун Олексій, Погорена Катерина

Юніори-1 D Lat

Місце Бали Спортсмени
1 96 429 Сіроштан Євгеній, Завадська Єлизавета
2 141 357 Самойленко Владислав, Золотарьова Валерія
3 114 286 Фащевський Володимир, Есик Ліза
4 231 214 Королик Євгеній, Гончарук Крістина
5 47 143 Озаринський Вадим, Гончарова Настя
6 35 71 Іващенко Єгор, Хаврюченко Катерина
7 150 0 Кравченко Валентин, Тищенко Єлизавета

Юніори-1 E St

Місце Бали Спортсмени
1 76 257 Васильєв Іван, Мартиненко Поліна
2 151 214 Червінський Артем, Демчишина Марія
3 102 171 Козак Ілля, Абрамчук Анна
4 63 129 Гончаров Данило, Піщікова Ірина
5 148 86 Попов Клим, Швидка Надія
6 26 43 Дзісяк Владислав, Віноградова Вероніка
7 33 0 Лебедєв Мирослав, Середюк Лада

Юніори2+Молодь E St

Місце Бали Спортсмени
1 15 225 Гріцаєнко Данііл, Гайдученко Марія
2 7 150 Троцький Владислав, Хімай Анастасія
3 87 75 Середа Артем, Дьякончук Єлізаветта
4 120 0 Мінко Владислав, Гацан Вікторія

Юніори2+Молодь C St

Місце Бали Спортсмени
1 50 425 Гаврилюк Олександр, Яковлева Катерина
2 95 0 Чуприна Дмитро, Терешко Ксенія

Юніори2+Молодь E Lat

Місце Бали Спортсмени
1 120 225 Мінко Владислав, Гацан Вікторія
2 7 150 Троцький Владислав, Хімай Анастасія
3 40 75 Антонюк Антон, Садовська Тетяна
4 15 0 Гріцаєнко Данііл, Гайдученко Марія

Юніори2+Молодь C Lat

Місце Бали Спортсмени
1 45 0 Камбаров Руслан, Леонець Олександра

Юніори2+Молодь D St

Місце Бали Спортсмени
1 111 375 Литвинчук Ярослав, Гаєвська Аліна
2 141 250 Самойленко Владислав, Золотарьова Валерія
3 100 125 Гахрамані Денис, Пилипенко Марія
4 155 0 Лень Владислав, Задворська Катерина

Юніори2+Молодь Rtg St

Місце Бали Спортсмени
1 55 0 Скляр Артур, Коняшина Олександра

Юніори2+Молодь D Lat

Місце Бали Спортсмени
1 95 375 Чуприна Дмитро, Терешко Ксенія
2 89 250 Руденко Олександр, Ярина Валентина
3 100 125 Гахрамані Денис, Пилипенко Марія
4 155 0 Лень Владислав, Задворська Катерина

Юніори2+Молодь Rtg Lat

Місце Бали Спортсмени
1 55 0 Скляр Артур, Коняшина Олександра

Молодь Rtg Lat

Місце Бали Спортсмени
1 181 0 Швиданенко Вадим, Якименко Валентина

Молодь C St

Місце Бали Спортсмени
1 77 425 Гладиш Андрій, Селівончик Валерія
2 65 0 Мамон Богдан, Білоус Анна

Дорослі Rtg Lat

Місце Бали Спортсмени
1 123 0 Досенко Віталій, Мазалова Олександра